Ana Sayfa Bilim Gündemi Bilim ve Gelecek’e Patreon destekçisi olmaya davet

Bilim ve Gelecek’e Patreon destekçisi olmaya davet

721

Bilim ve Gelecek 15 yıllık bir kolektif. Aylık dergi olarak başlayan yolculuk, kitap yayınlarıyla, “50 Soruda” kitap dizisiyle ve sürekli güncellenen web sitesiyle devam ediyor.

Bilim ve Gelecek, aydınlanmanın ve toplumcu bilim anlayışının kalesi olmayı hedefledi ve bu kaleyi tuğla tuğla ördü. Bunu çalışanlarının, okurlarının, yazarlarının, dostlarının kolektif ve karşılıksız emeği ile gerçekleştirdi.

Şimdi yeni hedeflerimiz var. Dijital yayıncılık olanaklarını da kullanarak bu çizgiyi daha geniş kesimlere ulaştırmak. Yayıncılığın, özellikle de bilim yayıncılığının ancak büyük bir özveriyle kotarılabileceğini her zaman vurguladık. Fakat bugün ülkemizin içinde bulunduğu durum, bilimsel düşünceyi toplumsallaştırma mücadelesinde daha fazla özveri gerektiriyor.

Bu nedenle Bilim ve Gelecek için bir Patreon destek hesabı açmaya karar verdik. Patreon, okurların Bilim ve Gelecek’e aylık olarak destek olabileceği bir platform. Bu aydan itibaren Bilim ve Gelecek her Patreon destekçisine e-abonelik hediye etmeye de başlıyor. Bütün okurlarımızı, dostlarımızı, yüreği bilimle atan her yurttaşımızı, bilimsel düşünceyi topluma yayma hedefimizi birlikte gerçekleştirmek doğrultusunda Bilim ve Gelecek’e Patreon destekçisi olmaya davet ediyoruz.

Daha detaylı bilgi için www.patreon.com/bilimvegelecek adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Önceki İçerikEvrenle söyleşiler 17: Antimaddeyle söyleşi
Sonraki İçerikProf. Ernst Werner’e göre, Şeyh Bedreddin İsyanı Türkiye tarihinin en önemli olayı